Bu Site Hakkında:

Ziyaret etmekte olduğunuz WEBLOKAL.com web sitesinin kullanımı ile ilgili koşullar aşağıda listelenmiştir.
Bu koşullarla ilgili sorular sadece WEBLOKAL.com Site Yöneticisine yöneltilmelidir.

  1. Bu Web sitesi üzerindeki bilgilerde teknik ve yazım hataları olabilir. Sağlanan bilgilerin doğruluğu konusunda WEBLOKAL.com sorumluluk kabul etmez. Bu Web sitesinden edinilen bilgilerin kullanılması ziyaretçinin kendi sorumluluğundadır.

  2. WEBLOKAL.com web sitesinde yayınlanan tüm dosyalar, içerikler ve diğer tüm veriler de dahil olarak, hiçbir garanti kapsamı içerisinde değildir. WEBLOKAL.com, sözü geçen bilgilere veya içeriğe uymaktan kaynaklanarak, doğrudan veya dolaylı olarak meydana gelen herhangi bir kayıptan veya hasardan sorumlu değildir. Bu web sitesinde yer alan tüm içerikler, veriler önceden bildirilmeksizin, her zaman değiştirilmeye ve/veya kaldırılmaya tabii tutulmaktadır.

  3. WEBLOKAL.com ayrıca, kullanıcılara önceden bildirmeksizin içeriği her zaman için değiştirme hakkına sahiptir!

  4. Kullanıcılar WEBLOKAL.com web sitesi aracılığıyla eriştiği diğer hiç bir web sitesinden WEBLOKAL.com sorumlu değildir ve aksiside düşünülemez. Kullanıcı diğer bir web sitesine eriştiğinde, WEBLOKAL.com’dan bağımsız olduğunu ve o web sitesinin içeriği üzerinde WEBLOKAL.com'a ait herhangi bir yetki olmadığını bilmelidir.

  5. Nasıl bir seçim yapılırsa yapılsın, bilgisayar virüsleri, solucanlar ve Trojan atları gibi yıkıcı özellikteki programlara karşı koruyucu önlemler almak, sadece kullanıcının kendi sorumluluğu altındadır.

  6. Yayınlanmakta olan bilgiler, önceden uyarılmaksızın değiştirilebilir veya güncellenebilir.

  7. WEBLOKAL.com sitesindeki fotoğrafların ve bilgilerin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilerek ve/veya gösterilmeyerek hiçbir fotoğraf, döküman... vb. kopya edilemez, çoğaltılamaz. Kullanıcıların herhangi bir nedende ötürü içeriği satması, aktarması veya ödünç vermesi kesinlikle yasaktır. Ayrıca, içerik hiçbir şekilde değiştirilemez veya yeniden gözden geçirilemez.

  8. Herhangi bir nedenle ziyaretçiler tarafından sağlanan bilgilere ilişkin, WEBLOKAL.com herhangi bir telif hakkı, ya da başka bir fikri mülkiyet hakkı vermez.